Kategoriler
Seçenek Daralt

Alışveriş Seçenekleri

Kategori
 1. Bitki Çayları (18)
 2. Ek Gıda Takviyeleri (23)
 3. Bitkisel Yağlar (16)
 4. Bitkisel Sabunlar (11)
 5. Şifalı Bitkiler (1)
Mağaza
 1. Alkalife
 2. Fermante Gıda
 3. Furkan Doğal Ürünler
 4. Kaynarca Baharat
 5. Moda Organik
 6. Serente Organik
Ürün Türü
 1. Aspir Yağı
 2. Bebek Yağı
 3. Bitki Çayı
 4. Bitkisel Çay
 5. Cilt ve Saç Jeli
 6. Çörek Otu Yağı
 7. Ek Gıda
 8. El Sabunu
 9. Hemşin Çayı
 10. Tümünü Göster (16)
Fiyat
 • TL5 TL290

Bitkisel Ürünler

Doğal AVM doğadan sofralarınıza taşıdığı bitkisel ürünler ile yaşam kalitenizi yükseltiyor. Bitki çayları, ek gıda takviyeleri, bitkisel sabunlar ve şifalı otlar ile organik ve doğal beslenmenin tüm faydalarını hayatınıza hemen katın. Özellikle eski çağlardan beri şifa niyetine kullanılan bitkiler ile vucüt sisteminizi güçlendirerek hastalıklardan korunun. Propolis, organik pekmez, doğal bitki çayları sayesinde hastalıklardan korunmak için doğanın gücünü kullanın.

Özellikle son zamanların en trend ürünlerinden olan, Doğal AVM de de hak ettiği yeri alan Organik Hindistan Cevizi Yağı'na ve Hindistan Cevizi Yağı'nın faydalarına biz de bakalım. Bitkisel ürünlerin başında gelen Doğal Hindistan Cevizi Yağı Laurik asit açısından oldukça zengindir. Laurik asit ise bağışıklık sisteminizi güçlendirerek, vucüdunuzun virüslerle savaşmasına yardımcı oluyor. Hem gıda, hem de bakım yağı olarak kullanılan Hindistan Cevizi Yağı'nın faydalı saymakla bitmiyor. En önemli faydaları ise; Kan akışını hızlandırması, bağışıklık sisteminizi güçlendirmesi, cildi beslemesi ve cilt yaralarının hızlı iyileşmesi diyebiliriz.

Bir diğer popüler ürün ise organik bal. Balın yüzyıllardır bilinen faydaları ortada ancak yaşadığımız dönemde gerçek doğal ve organik bal bulmak oldukça zor. Doğal AVM pazar yerinden gönül rahatlığı ile organik bal satın alabilir, doğal gıdalarınızın arasına balı da katabilirsiniz.