Alışveriş Sepeti

0 adet 0,00 TL

My Cart -

0 adet
My Cart: (0)
Kategoriler

 

Sağlıklı bir yaşam sürmenin öncelikli koşulu, sağlıklı beslenme ve doğal ürünler tüketmek olabiliyor. Aslında nelerin tüketildiği ya da nelerin tüketilmediği, kişinin yaşayabileceği olası rahatsızlıklarda belirleyici bir unsur olabiliyor.

Devamını Göster

Etiketler:

| Gönderen dogal avm

Son yıllarda önemi çok daha fazla anlaşılan organik tarım yöntemi ile elde edilen gıdalar, konvansiyonel tarım yöntemi ile elde edilen gıdalardan çok daha besleyici olabiliyor. Bu alanda yapılan onlarca araştırmanın sonucu gösteriyor ki; organik tarımla üretilen gıdalar, konvansiyonel tarımla üretilen gıdalardan çok daha besleyici. Dolayısıyla sağlığa daha büyük katkılarda bulunabiliyor.

Devamını Göster
| Gönderen dogal avm

Keçi Sütü Hakkında

15 Kas 2017 08:36:42

Keçi sütü ile ilgili yapılan bilimsel araştırma ve toplanan verilere dayanarak diğer sütlere göre keçi sütü hem besin değerleri olarak hem de içerik olarak oldukça fazla.  Örnek verecek olursak; anne sütünün besin değerindeki protein 1,6 iken keçi sütünde bu oran 4,3'tür. 

Devamını Göster

Etiketler:

| Gönderen dogal avm

Soğuk Sıkma Zeytinyağı

15 Kas 2017 08:22:47

Soğuk press ya da soğuk sıkma yöntemi, zeytinyağı üretimi sırasında suyun ısısı ile ilgili bir konudur. Yapım aşaması sırasında normal zeytin yağları 40 - 50 ° C'yi bulan ısıl işlemlere maruz kalırken, soğuk sıkma zeytin yağında 20-25 ° C'de işlem yapılıyor. 

Devamını Göster
| Gönderen dogal avm

Kayısı'nın Faydaları

10 Kas 2017 17:34:34

 A, B ve C vitaminleri açısından mükemmel bir kaynak olan kayısı, yağlı ciltler için önemli bir besin kaynağıdır. Ciltteki yağ oranını ayarlaması yanında nemlendirici görevi de görür.

Devamını Göster
| Gönderen Doğal Avm