Kategoriler

Kişisel Bilgiler


Bizimle Nasıl Çalışmak İstersiniz:

 

Doğal AVM Bayisi Olun, Tüm Ürünleri Tek Bir Noktadan Temin Edin!

 

Doğal AVM, organik ve doğal ürün üreticileri ile bu ürünlere ihtiyaç duyan tüketicileri buluşturan, kendi sektöründe benzeri olmayan tamamen özgün bir e-ticaret sitesidir.

Ürünlerin, üreticiden tüketiciye ulaşımı sürecinde yer alan tüm aracıları ortadan kaldırarak, doğal ve organik binlerce çeşit ürünün nihai tüketiciye en taze, en hızlı ve en düşük fiyatla ulaşmasını sağlar.

 

Doğal AVM Bayiliği Nedir?

 

Doğal AVM Bayisi olmak, Doğal AVM de yer alan tüm ürünleri kendi mağazanızda/dükkanınızda sergileme ve bu ürünlere daha kolay ve uygun fiyatlar ile ulaşma imkanı tanır.

Örneğin bir restoranınız var ve restoranınızın bir köşesinde organik ve doğal gıda ürünlerine yer vermek istiyorsunuz. Doğal AVM bayisi olarak standınız için istediğiniz doğal ve organik ürünleri tek noktadan, onlarca üretici firma ile anında buluşarak online olarak seçebilir ve tedarik edebilirsiniz.

 

Bayi, Doğal AVM’nin bayisi olduğu andan itibaren onlarca seçkin üreticinin aynı anda bayisi olurken, siparişlerini tek noktadan, zaman ve enerji kaybetmeden güvenle verir. Tek tek firmalarla konuşup anlaşmaya çalışarak geçireceği zaman ve efor yerine Doğal AVM bayisi olarak, hem zamanda hem de maddi anlamda ciddi avantaj sağlamış olur. Bu avantajları sağlarken rekabetçi piyasada pahalı kalmaz ve ürünlerini üreticinin mağazasında sattığı fiyatlarla müşterisiyle buluşturur.

 

Doğal AVM Bayisi Olmanın Avantajları

 

A’dan Z’ye gıdadan kozmetiğe, tekstilden içeceğe, glütensiz ürünlerden bebek ürünlerine, yüzlerce marka ve organik ürüne bir tıkla ulaşma imkanı sağlar.

Siparişlerini zaman ve ciro kaybetmeden girer, tek bir sistem üzerinden kolayca takip eder.

Yeni ürünlerden öncelikli haberdar olur.

Satış ve karlılığını arttırmak için çok avantajlı, bayilere özel kampanyalardan yararlanır.

Sadece bayilerimize özel destek ve primlerimizle Doğal AVM den ürünleri tedarik ederken ve kendi müşterilerine satarken kazanç sağlar.

Talep ederse dükkanına/mağazasına “Doğal AVM” markasını ekleyebilir.

Doğal AVM bayilerine, markamızla ilgili promosyon ve reklam materyalleri için destek verebiliriz.

 

Doğal AVM bayisi olmak için sayfadaki formu doldurarak, ilk adımı atabilirsiniz.