Kategoriler
Seçenek Daralt

Alışveriş Seçenekleri

Mağaza
  1. Serente Organik
Ürün Türü
  1. Dezenfektan
  2. Sıvı Deterjan
  3. Sprey
Fiyat
  • TL15 TL63

Yüzey Temizleyiciler

Organik Yüzey Temizleyiciler

Ev temizliği için oldukça fazla kullanılan yüzey temizleyiciler tıpkı diğer temizlik ürünleri gibi oldukça yoğun kimyasal içermektedir. Genellikle toz almak, parkelerin temizliği, camların temizliği için kullanılan yüzey temizleyiciler için ev hanımları genellikle market ürünlerini tercih ediyor.

Halbuki astımı olan kişiler, bebeği olan anne babalar ve çevreyi düşünen kişiler organik yüzey temizleyiciler ile sağlıklarını ve çevreyi etkilemeden temizlik yapabilirler. Organik olmayan yüzey temizleyicilerin içinde bulunan kimyasal gerek solunum gerekse temas yoluyla insan vücudu ile etkileşime girmektedir. Bu etkileşim kısa vadede zararlarını göstermese de uzun vadede insan sağlığı için ciddi sıkıntılara sebep olmaktadır.

Organik temizlik maddeleri ve organik yüzey temizleyicilerin içinde kimyasal maddelerin olmaması insanların kafasında iyi temizlik yapılmaz algısı yaratıyor ancak aksine kimyasal içerikli temizlik malzemeleri kadar iyi bir temizlik yapılmasını sağlıyor. Üstelik günün sonunda sağlığınız zarar görmüyor.