Kategoriler

Hakkımızda

Mons İnternet Hizmetleri, e-ticaret sektörüne yeni bir soluk getirmek üzere, MNK Şirketler Grubu iştiraki olarak Haziran 2012’de kuruldu. MNK Grubu'nun 50 yıla dayanan tecrübesini ve itibarini, teknoloji ve inovasyon ile birlikte kullanarak, bu sektörde de kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini maksimum noktada tutmayı hedefledik.

E-ticaret yatırımı olarak, çok sayıda organik, doğal, ev ve el yapımı ürün satıcısını tüm Türkiye'deki milyonlarca doğal ürün alıcılarıyla buluşturan açık pazar platformu olarak 'dogalavm.com' projesini hayat geçirdik.

Bu platformda organik, doğal, ev ve el yapımı ürün satıcıları kendi dükkanlarını açarak doğal ürünlerini dogalavm.com sitesi sayesinde tüketiciye ulaştırabiliyorlar.

Ayrıca doğal ürün satıcılarının dışında, evinde kendi reçelini, salçasını, tarhanasını yapan, bahçesinde meyve ve sebzesini yetiştiren ama ürünlerini dükkan açmanın maliyetli olması nedeniyle satacak yer bulamayan kişilere de destek olmayı istedik. dogalavm.com ihtiyaç sahibi kişilerin ürünlerinden gelir elde etmelerini sağlayan ve aslında doğal yaşamı ve beslenmeyi destekleyen bir platformdur. Kolay kullanımlı paneli sayesinde herkesin ürünlerini ekleyip satabileceği, basit bir sisteme sahip alt yapısı vardır.

Dogalavm.com; taze ve organik gıda ürünlerinden, organik deterjan ve kozmetiğe, yöresel tatlılardan anne bebek ürünlerine, doğal ürünlerle yapılmış mutfak aletlerinden oyuncaklara kadar farklı tercih ve gereksinimlere hitap eden binlerce ürün, alışveriş miktarı arttıkça puan kazandıran altyapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Siz de bu doğal ürün cennetine girebilir, çok çeşitli ürün ve dükkanın bir arada olduğu dogalavm.com'da alışverişin tadını çıkartabilir ve kendi işini yapan kişilere destek olabilirsiniz.Doğal AVM Dükkanı Nedir? Dükkan Açmak için:Ege’nin bir köyünde zeytinyağı üretiyor olabilir, Akdeniz’in bir şehrinde organik meyve yetiştiriyor olabilir, Doğu Anadolu’da süt üretimi ya da Karadeniz’de doğal çay yetiştiriyor olabilirsiniz. Özellikle büyük şehirlerde, ürettiğiniz bu kıymetli doğal ürünleri satın almak isteyen milyonlarca tüketici var. Biz Doğal AVM olarak sizin bir çok zorlukla ortaya çıkardığınız ürünlerinizi, talep eden tüketiciler ile buluşturuyoruz. Siz de bir üretici olarak ürünlerinizi Doğal AVM reyonlarına online olarak koyabilir, aracıları ortadan kaldırarak daha çok kazanabilirsiniz. Ayrıca bir e-ticaret sitesi kurmanıza ve bunun için bütçe ayırmanıza, büyük şehirlere açılmak için ürünlerinizi ayrı ayrı yerlerde depolamanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken Doğal AVM de kendi dükkanınızı açarak, ürünlerinizi eklemek.

Doğal AVM de dükkan açabilmek için doğal ve organik ürün üretimi yapıyor olmanızı bekleriz.

  • Eğer doğal ve organik ürünleriniz var ise sitemizdeki Dükkan Aç kısmından online dükkanınızı bir kaç adımda ücretsiz açabilirsiniz.
  • Dükkanınızı oluşturmak için gelen formu eksiksiz doldurduğunuz anda, artık sizin de Doğal AVM de bir dükkanınız var demektir.
  • Şimdi sıra tıpkı bir pazar sergisi gibi ürünlerinizi tezgaha sıralamak da.
  • Müşteriler, ürünlerinize ait resimleri ve ürün açıklamarınızı görmek isteyeceğinden, dükkanınıza koymak istediğiniz ürünlerin resim ve açıklamalarını eklemelisiniz. Fiyatı da unutmayın tabii :)

Bu adımlardan herhangi birinde bir sorun yaşarsanız, bizi arayabilir ya da Doğal AVM deki sohbet kutucuğundan bize yazabilirsiniz.Doğal AVM de Online Dükkanınızı Açmak için Hemen Tıklayın!Doğal AVM Bayiliği Nedir? Bayi Olmak için:

 

Doğal AVM Bayisi olmak, Doğal AVM de yer alan tüm ürünleri kendi mağazanızda/dükkanınızda sergileme ve bu ürünlere daha kolay ve uygun fiyatlar ile ulaşma imkanı tanır.

Örneğin bir restoranınız var ve restoranınızın bir köşesinde organik ve doğal gıda ürünlerine yer vermek istiyorsunuz. Doğal AVM bayisi olarak standınız için istediğiniz doğal ve organik ürünleri tek noktadan, onlarca üretici firma ile anında buluşarak online olarak seçebilir ve tedarik edebilirsiniz. Bayi, Doğal AVM’nin bayisi olduğu andan itibaren onlarca seçkin üreticinin aynı anda bayisi olurken, siparişlerini tek noktadan, zaman ve enerji kaybetmeden güvenle verir. Tek tek firmalarla konuşup anlaşmaya çalışarak geçireceği zaman ve efor yerine Doğal AVM bayisi olarak, hem zamanda hem de maddi anlamda ciddi avantaj sağlamış olur. Bu avantajları sağlarken rekabetçi piyasada pahalı kalmaz ve ürünlerini üreticinin mağazasında sattığı fiyatlarla müşterisiyle buluşturur.

  • A’dan Z’ye gıdadan kozmetiğe, tekstilden içeceğe, glütensiz ürünlerden bebek ürünlerine, yüzlerce marka ve organik ürüne bir tıkla ulaşma imkanı sağlar.
  • Siparişlerini zaman ve ciro kaybetmeden girer, tek bir sistem üzerinden kolayca takip eder.
  • Yeni ürünlerden öncelikli haberdar olur. Satış ve karlılığını arttırmak için çok avantajlı, bayilere özel kampanyalardan yararlanır.
  • Sadece bayilerimize özel destek ve primlerimizle Doğal AVM den ürünleri tedarik ederken ve kendi müşterilerine satarken kazanç sağlar.
  • Talep ederse dükkanına/mağazasına “Doğal AVM” markasını ekleyebilir. Doğal AVM bayilerine, markamızla ilgili promosyon ve reklam materyalleri için destek verebiliriz.Doğal AVM bayisi olmak için sayfadaki formu doldurarak, ilk adımı atabilirsiniz. Bayimiz Olmak için Hemen Tıklayın!Güzel Satışlar, Mutlu Alışverişler!