Kategoriler
Alkalife Hakkında

Modern yaşam tarzının benimsenmesiyle birlikte yiyeceklerimizin çoğunu daha rafine, daha işlenmiş,  daha katkı maddeleri içeren ürünler oluşturmaya başladı. Tüm bunlara ilave olarak, kimyasallarla dolu havanın solunması, toprağın ve suyun ağır metallerle kirlenmesi, cep telefonu, kablosuz internet, baz istasyonlarının yol açtığı elektromanyetik kirlilik gibi strese yol açan yaratan koşullar, vücudun asitlenmesine neden olan parametrelerden sadece bir kaç tanesidir.


Vücudumuzun hayatta kalma konusunda hiyerarşik öncelikleri vardır. En önemli metabolik özelliklerinden biri ise pH seviyesinin korunmasıdır.

pH seviyesi, vücuttaki denge sistemlerinin en önemlilerinden biridir. Alınan besinlerin işlenmesi sonucu ortaya çıkan asidi nötralize etmek için vücut bir dengeleme sistemi yaratır. Bu dengeleme prosesi için bir çok besin yapı maddesi ile birlikte potasyum, sodyum, magnezyum, kalsiyum gibi elektrolit mineraller de kullanılır.
 
Zaman içinde, daha fazla tüketilen asit yapıcı yiyeceklerden, zihinsel ve duygusal stresten dolayı asitleşen bir ortamda, vücut denge halini korumak için elektrolit mineral rezevlerini tüketmeye başlar.

Hayatımızı olumsuz etkileyen dış çevre koşullarını değiştirme imkanımız fazla olmasa da vücutta tüketilmiş elektrolit mineral rezevlerini tekrar doldurma şansını yakalayıp bu olumsuz gidişi tersine çevirme şansımız vardır.

 

Satıcı Bilgileri
Geri İade
Nakliye Politikaları

Müşteri özel bir istek belirtmedikçe malzemeler anlaşmalı Kargo şirketi ile gönderilir. 

Ürünlerinizin kargoya verilme süresi, Sipariş onay e-postasının gönderilmesinden sonra en fazla 7 işgünüdür.
 
Siparişleriniz adrese teslim gönderilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile Türkiye'nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. 

Kargo şirketlerinin teslimatlarındaki gecikmeler, nakliye esnasında meydana gelebilecek hasarlardan veya kaybolmasından Vega İmpeks e-ticaret hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. 

Müşteri'nin ürünü teslim almaktan imtina etmesi halinde; Vega İmpeks e-ticaret'in ürün bedelini ve diğer zararlarını talep veya derhal sözleşmeyi fesih etme ile zararlarını talep etme hakkı doğacaktır. 

 

Sayfa başına git
Alkalife Puanı
Ortalama Puanı
Fiyat :
 (0)
Değer :
 (0)
Kalite :
 (0)
Yorum Adeti 0
Son Görüşler