Kategoriler
Moda Organik Hakkında

Moda Organik 6 yaşında, adından da malumunuz İstanbul’un Moda semtindeyiz. Moda organik ekibi 30 yaşında ağabey (Ben Ömer) ile 25 yaşında bir kardeşin (Osman) başını çektiği satış ve sevkiyat  birimlerinden oluşuyor.

Moda organik, iş tecrübemi de kazandığım işletmelerde, çalışan olarak bulunduğum sürede bastıramadığım “kendi işimi yapmalıyım” duygusunun bir sonucu olarak kuruldu.

Ticaret para kazanmak için yapılır. Sonuçta bizde bu işi para kazanmak için yapıyoruz.

Ancak farklı olduğumuzu düşünüyoruz. Bu farkımızı oluşturan ve oluşturacak bütün değerlerimizi “empati” kelimesi ile tecrübe edilmiş deneyimlerimizden kazanıyoruz.

Her satıcının bir tüketicide olduğu gerçeği ile sattığımız ürünleri seçerken ve bu ürünlerin satışı sırasında sunduğumuz hizmeti. “Ben olsam nasıl olsun isterdim?”

Sorusuna verdiğimiz cevaplar belirleyip şekillendiriyor.

Bu sebepten ötürü;

Zaten bildiğiniz bir ürünü alıyorsanız. Sorun yok! Eminiz araştırmanızı yeterince yapmış yahut kullanıp faydasını gördüğünüz bir ürünü alıyorsunuzdur.

Ama bilmediğiniz bir ürünü alıyorsanız. Lütfen bize danışın, sizi bilgilendirerek ihtiyacınıza en uygun ürünü almak istediğiniz hizmet yolu ile almanızda yardımcı olabiliriz.

Ürünlerimizi kullandıktan sonra yapacağınız geri dönüşler ve yorumlar bizim için çok önemli. Bu geri dönüşlerle sektörü bile şekillendirdiğinizi unutmayın.

Sitemizde sizi her zaman keyifli bir alışveriş bekliyor.

Yakınlardaysanız mutlaka mağazamıza bitkisel çaylarımızdan denemeye bekliyoruz.  

 

Moda Organik Ekibi J

Satıcı Bilgileri
Geri İade

Sipariş İptali

Sitemizden verdiğiniz siparişleri iptal etmek istediğinizde; Eğer üye girişi yaparak sipariş verdiyseniz, sisteme tekrar giriş yapmalı ve Hesabım bölümünden siparişinizi iptal etmelisiniz. Siparişiniz eğer bizim tarafımızdan onaylandıysa iptal işlemini siz yapamazsınız. Bunun için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Eğer üye girişi yapmadan Üyeliksiz Alışveriş metoduyla sipariş verdiyseniz siparişinizin iptali için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Her iki yöntemin herhangi birisini kullanarak verdiğiniz siparişlerde; İptalin gerçekleşebilmesi için siparişinizin kargoya çıkmamış olması gerekmektedir.

Ödeme İadesi

İptal veya İade ettiğiniz siparişlerinizin; iadesi onaylandıktan sonra 7 iş günü içerisinde para iadesi yapılmaktadır. Siparişinizin tümünü veya sipariş içeriğinizdeki ürünlerin bazıları iptal edebilirsiniz; Bu durumda iptal ettiğiniz ürünlerin iadesi kısmi olarak yapılabilmektedir. Kredi kartıyla verilen siparişlerde; kartınızdan çekilen tutar iptal edilmekte ve kredi kartınıza aynen geri iade olmaktadır. Havale ve kapıda ödeme ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin iadesi belirteceğiniz banka hesap bilgilerine göre iade edilecektir.

Genel İade Şartları

- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve koli bandı ile bantlanmış veya üzerine yazı yazılmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, ithalatçı/üretici firmaya iade edilebilir veya başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) göndermeniz gerekmektedir.

Ürün İadesi

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler (ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında, açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arzedebilen ürünler örn : kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler, kulak içi veya kulak üstü kulaklık vs.), tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünlerin iadesi mümkün değildir. Her türlü kozmetik ürünleri, kişisel bakım, sağlık ve güzellik ürünleri iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. 

İade İşlemleri

Yukarıda belirtilen şartlara uyan iadenizi; ürünün orjinal ambalajının hasar görmesini önleyecek şekilde "Sağlam bir mukavva kutunun daha içine koyarak" tarafımıza gönderdikten sonra iadeniz ulaştığında firmamız tarafından incelenir, gerekirse ürünün tedarikçi firmasına test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ila 7 gün arasında değişmektedir. firmamız tarafından incelenen iadeniz için sizinle irtibat sağlanarak, tercihinize göre yeni ürün gönderimi veya para iadesi işlemlerinden biri gerçekleştirilir. Geri gönderilen tüm ürünlerin kargo ücretleri tarafımıza ait olacaktır. YUKARIDA BELİRTİLEN KOŞULLARI SAĞLAMAYAN İADELER KESİNLİKLE ALINMAYACAKTIR VE TARAFINIZA TEKRAR AYNI ŞEKİLDE GÖNDERİMİ SAĞLANACAKTIR.

Sayfa başına git
Nakliye Politikaları
Moda Organik Puanı
Ortalama Puanı
Fiyat :
 (0)
Değer :
 (0)
Kalite :
 (0)
Yorum Adeti 0
Son Görüşler