Kategoriler
YersizPazar Hakkında

Alışverişin butik adresi YersizPazar, üreticisi dışında hiç bir platformda denk gelmediğiniz ürünleri avantajlarıyla kendi bünyesinde sizlerle buluşturuyor.

Nazik Biyolojik Organik Ürünler, bir biyoteknoloji kuruluşu olup, çevreye duyarlı doğal etkili biyoteknolojisi ile ekolojik ürünler alanında faaliyet gösteren uzun yıllardan beri araştırmalar yapan bir firmadır.

Firmamızın üretmiş ve ithal etmiş olduğu biyoteknoloji ürünleri, evsel ve endüstriyel ( otel, restoran, hastane, otobüs, taksi, tren v.s...) alanlarda profesyonel kullanım için tasarlanmıştır. Teknolojimiz şuanda tarım, yetiştiricilik, endüstriyel atık suları, yağ ve gres, kanalizasyon arıtma, fosseptik, göl bio-ıslahı ve katı atık yönetiminin iyileştirilmesine odaklanmıştır. Ürünlerimiz mikrobiyoloji, biyokimya, organik kimya, fermantasyon ve farmasötik teknolojilerin birbiriyle uyumlu çalıştırılması sonucu uluslararası standartlar, kalite ve performans değerleriyle ortaya çıkmıştır.Doğaya hizmet eden bu teknolojinin ürünleri ekolojik denge ile dost bir yapıdadır ve en yüksek oranda biyolojik parçalanabilirliğe sahiptir. Tüm Nazik Biyolojik Organik Ürünlerinin kullanıcıya herhangi bir yan etkisi kesinlikle yoktur.

Ürünlerimizin içeriğinde bulunan bu organik canlılar zararlı değildir ve de sudaki bitkiler, arazi, kuşlar, insanlar ve hayvanlar veya tüm dünyadaki deniz ve tatlı su gölleri, göletler, nehirler, belediye kanalizasyon hatlarında, septik sistemlerde ve toprakta ekolojik güvenliği sağlar.

Amacımız müşterilerimizin istekleri doğrultusunda uygun çözümler üretmek. Sağlıklı, dürüst ve hızlı iletişimler kurabilmektir.

 

'' DOĞA'YA SAYGI GÖSTERİN... ''

 

Satıcı Bilgileri
YersizPazar Puanı
Ortalama Puanı
Fiyat :
 (0)
Değer :
 (0)
Kalite :
 (0)
Yorum Adeti 0
Son Görüşler