Kategoriler
Serente Organik Hakkında

Serente Organik, Ordu, Fransa, İstanbul üçgeninde büyümüş iki kardeşin kurduğu ve hala işlettiği bir organik ürünler mağazasıdır. Hasibe Öztürk ve Hasan Sönmez kardeşler tarafından kurulan işletme 2007 yılından bu yana kendini geliştirerek organik ve sağlıklı ürünleri müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Hasibe Hanım yürüdüğü yolu ve Serente’yi şu şekilde özetliyor;

“Ordu’nun Perşembe ilçesinde büyümüş; iki kız çocuk annesi bir kadınım. Uzun seneler Fransa’da yaşadıktan sonra yolumuz İstanbul’a düştü. Önceleri çocuklar küçüktü; yüreğimdeki eksikliği tam anlayamamıştım. Ama sonradan anne olmayı kavradıkça, annemi özlerken buldum kendimi. Hala hayatta olan annem oldukça becerikli; tam bir Karadeniz kadınıdır. Hiç durmaz, sürekli çalışır, üretir. Konu annelik olunca, büyük şehirlerde ve hatta artık küçük beldelerde bile ulaşması oldukça güçleşmiş olan gerçek gıda ile ilgili özlemlerimiz çok artmaya başladı. Tesadüfler turizm alanında çalışan eşimin organik bir üretici firmanın oteli için çalıştığı bir dönemde beni Serente ile buluşturdu. Organikle tanışalı uzun zaman oldu ve artık sağlıklı, doğru beslenme benim için otomatik bir davranışa dönüştü. Bu sayede hem ailemi besleyecek gerçek gıdaya erişebiliyor hem de bunu Serentemde sizlerle paylaşabiliyorum. Serente’nin anlamı; meyve, sebze, tarhana vb. kurutmaya ve saklamaya yarayan genişçe, üstü açık balkon olarak ifade edilmiş Türkçe Sözlük’te, ama halk arasında üzeri kapalı erzak odası olarak da kullanılır aslında. Az önce bahsettiğim ve özlem duyduğumuz şey benim çocukken görmeye çok alışık olduğum, mevsiminde Serente’de toplanan veya kış için Serente’de hazırlanan ürünlerdi. Bu sebeple de mağazamızın adını Serentekoyduk. 10 yıldır Serentemizin ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz ve bunu daha uzun yıllar yapabilmeyi umuyoruz.”

Serente Organik, müşterilerine organik ürünleri geniş bir yelpazede ve avantajlı fiyatlarla sunma misyonu ile yaklaşmaktadır. Bu hedefi gerçekleştirebilmek için ihtiyaçları ve talepleri doğru anlamaya ve sofralarınızı zenginleştirmeye gayret etmektedir.

Satıcı Bilgileri
Geri İade

İPTAL

Siparişinizi ana sayfanızda yer alan “Hesabım” sekmesinden kontrol edebilmektesiniz. Henüz kargoya verilmeyen siparişinizin iptal talebi için bize mail ya da telefon kanalı ile ulaşarak iptalini sağlayabilirsiniz.
Ürünleriniz kargoya verilmiş, taşıma esnasındaysa; iptal talebi için yine bize mail ya da telefon kanalı ile ulaşarak iptalini sağlayabilirsiniz.
Paket adresinize gelmişse, teslimatı almayarak bize geri dönmesini sağlayabilirsiniz.

Ödeme şekli olarak “Kredi Kartı”nı tercih ettinizse ve iade şekli olarak “Kredi Kartına İade” ise; ödemeniz online olarak 1-3 iş günü içerisinde ilgili hesabınıza yapılır ve tarafınıza e-mail ile bilgi verilir.
Para iade işleminizin ekstrenize yansıma süresi, bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterir.

İADE

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır.

Kusurlu Ürün İadesi

Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde; ürünü teslim aldığınız 5 gün içerisinde, öncelikle ürün görselini çekerek [email protected] adresine iletiniz. Şikayetiniz tedarikçi firmalara iletilerek inceleme süreci başlatılır ve gelişmelerden anbean haberdar edilirsiniz.

İade şartlarına uygun durumlarda serenteorganik.com’a gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir. Bunun için iade esnasında anlaşmalı kargo şirketimize ürünü “karşı ödemeli” olarak teslim etmeniz yeterlidir.

Ödeme şekli olarak “Kredi Kartı”nı tercih ettinizse ve iade şekli olarak “Kredi Kartına İade” ise; ödemeniz online olarak 1-3 iş günü içerisinde ilgili hesabınıza yapılır ve tarafınıza e-mail ile bilgi verilir.
Para iade işleminizin ekstrenize yansıma süresi, bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterir.

Ödeme şekli olarak “Havale/EFT” yi seçmişseniz ve tercihiniz “Hesaba Para İadesi” ise;

Alışverişte ödemeyi gerçekleştirdiğiniz banka hesap numarasını
Banka hesap adını
Banka şube kodunu
Bankanın ismini
IBAN numaranızı, detaylıca tarafımıza e-mail adresimizden iletmeniz yeterli olacaktır. İlgili tutar 1 iş günü içerisinde hesabınıza iade edilir.
Arzu etmeniz halinde, para iadesi yerine ilgili tutarı üyelik hesabınıza para puan olarak ekletebilir, diğer alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Ürün İade Adresi: Haydar Aliyev Cad No:2 2B Zeytinoğlu – Akatlar – BEŞİKTAŞ / İSTANBUL
T: 0 (212) 351 81 16 – 0 (532) 512 01 54  @ : [email protected]

DEĞİŞİM

Siparişiniz kargoya verilmediyse, değişim yapmak istediğiniz ürün bilgilerini bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Gerekli değişim yapılıp, istediğiniz yeni ürün adresinize gönderilir.

Kargo ile adresinize teslim edilmek üzere yola çıkmış olan ya da adresinize teslim edilmiş olunan siparişinizde ürün değişimi yapılamamaktadır.

Sayfa başına git
Nakliye Politikaları
Serente Organik Puanı
Ortalama Puanı
Fiyat :
 (0)
Değer :
 (0)
Kalite :
 (0)
Yorum Adeti 0
Son Görüşler