Kategoriler

Neden Doğal AVM?


Türkiye’nin Doğal ve Organik Ürün Pazarı Doğal AVM Nedir?


Doğal AVM, organik ve doğal ürün üreticileri ile bu ürünlere ihtiyaç duyan tüketicileri buluşturan, kendi sektöründe benzeri olmayan tamamen özgün bir e-ticaret sitesidir. Ürünlerin, üreticiden tüketiciye ulaşımı sürecinde yer alan tüm aracıları ortadan kaldırarak, doğal ve organik binlerce çeşit ürünün nihai tüketiciye en taze, en hızlı ve en düşük fiyatla ulaşmasını sağlar.


Tüketiciler için Avantajları


 • Doğal AVM de organik ve doğal sertifikalı ürünler satılır.
 • Güvenilir alışveriş, hızlı teslimat ile sorunsuz alışveriş deneyimi yaşarsınız.
 • Ürün çeşitliliği sayesinde farklı internet sitelerini gezerek vakit kaybetmezsiniz.
 • Aracıları ortadan kaldıran fiyat politikasi sayesinde daha uyguna alışveriş yapabilirsiniz.
 • Online olarak ürünü direkt üreticisinden alabilirsiniz.
 • Bir sorun oluştuğunda müşteri hizmetleri desteği alabilirsiniz.

Doğal AVM, günümüzde ihtiyaç duyulan organik ve doğal ürünlere, sizin için en sağlıklısı olduğunu düşündüğünüz tüketim maddelerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Farklı ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan temin etmeniz için ürün çeşitliliğini her gün arttıran Doğal AVM, üretici ile tüketiciyi buluşturma misyonu ile aradaki büyük kar marjlarını ortadan kaldırır. Böylece üretici ürünlerini internet üzerinden milyonlarca kişiye hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırırken, tüketici ise doğal ve organik gıdaya ulaşabilmek için zaman ve emek harcamasına gerek kalmadan alışverişini yapabilir.Üreticiler için Avantajları?


 • Kendi e-ticaret sitenizi yapmanıza gerek kalmadan, ürünlerinizi Doğal AVM de sergileyebilirsiniz.
 • Doğal AVM de ücretsiz dükkan açarak, online bir dükkan sahibi olabilirsiniz.
 • Ürünlerinizi daha geniş kitlelere tanıtabilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz.
 • Ürünlerinizi satabilmek için aracılara ihtiyaç duymazsınız.
 • Ürünlerinizi satın almak isteyen kişilerin, size daha hızlı ulaşmasını ve sizden alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz.
 • Türkiye’deki tüm semt pazarlarında yerinizi almışsınız gibi, ülke geneline satış yapabilirsiniz.

Ege’nin bir köyünde zeytinyağı üretiyor olabilir, Akdeniz’in bir şehrinde organik meyve yetiştiriyor olabilir, Doğu Anadolu’da süt üretimi ya da Karadeniz’de doğal çay yetiştiriyor olabilirsiniz. Özellikle büyük şehirlerde, ürettiğiniz bu kıymetli doğal ürünleri satın almak isteyen milyonlarca tüketici var. Biz Doğal AVM olarak sizin bir çok zorlukla ortaya çıkardığınız ürünlerinizi, talep eden tüketiciler ile buluşturuyoruz. Siz de bir üretici olarak ürünlerinizi Doğal AVM reyonlarına online olarak koyabilir, aracıları ortadan kaldırarak daha çok kazanabilirsiniz. Ayrıca bir e-ticaret sitesi kurmanıza ve bunun için bütçe ayırmanıza, büyük şehirlere açılmak için ürünlerinizi ayrı ayrı yerlerde depolamanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken Doğal AVM de kendi dükkanınızı açarak, ürünlerinizi eklemek.Doğal AVM de Nasıl Dükkan Açarım?


Doğal AVM de dükkan açabilmek için doğal ve organik ürün üretimi yapıyor olmanızı bekleriz. Eğer doğal ve organik ürünleriniz var ise sitemizdeki Dükkan Aç kısmından online dükkanınızı bir kaç adımda ücretsiz açabilirsiniz. Dükkanınızı oluşturmak için gelen formu eksiksiz doldurduğunuz anda, artık sizin de Doğal AVM de bir dükkanınız var demektir. Şimdi sıra tıpkı bir pazar sergisi gibi ürünlerinizi tezgaha sıralamak da. Müşteriler, ürünlerinize ait resimleri ve ürün açıklamarınızı görmek isteyeceğinden, dükkanınıza koymak istediğiniz ürünlerin resim ve açıklamalarını eklemelisiniz. Fiyatı da unutmayın tabii :) Bu adımlardan herhangi birinde bir sorun yaşarsanız, bizi arayabilir ya da Doğal AVM deki sohbet kutucuğundan bize yazabilirsiniz.Hemen DOĞAL AVM'den güvenle alışveriş yapabilir ya da ürünlerinizi DOĞAL AVM'de satışa sunabilirsiniz. Başlamak için Tıklayın!