Kategoriler
Seçenek Daralt

Alışveriş Seçenekleri

Kategori
 1. Unlar (26)
 2. Galeta ve Grissini (8)
 3. Ekmek (29)
 4. İrmik (1)
 5. Siyez Unu (2)
Mağaza
 1. Doğal Çubuk Turşusu
 2. Farmcity
 3. Kaynarca Baharat
 4. OTS
 5. Serente Organik
 6. Şifaniyetine
Ürün Türü
 1. Amarant
 2. Arpa Unu
 3. Bisküvi
 4. Buğday Ekmeği
 5. Buğday Kepeği
 6. Buğday Ruşeymi
 7. Çavdar Unu
 8. Çavdar Unu,
 9. Çikolata
 10. Tümünü Göster (36)
Marka
 1. Allos
 2. Bjorg
 3. Ekoloji Market
 4. Green Dream
 5. Le Pain Des Fleurs
 6. Nocciolata
 7. Nustil
 8. OTS
 9. Ots Organik
Fiyat
 • TL5 TL93

Un ve Unlu Mamüller

Glütensiz beslenme dostu Doğal AVM hamur işi ürünlerin bilinen zararlarının aksine size sağlıklı un ve unlu mamüller ürünlerini satın alma fırsatı sunuyor.

Glüten Nedir?

Glüten tahıl ürünlerinde bulunan doğal bir proteindir. Araştırmalar glütenin insan sağlığı için bir zararı olmadığını söylese de bazı insanlar için durum değişebilir. Özellikle öğünlerinizden sonra sindirim problemi, hazımsızlık, cildinizde kızarıklıklar görüyorsanız glüten hassasiyeti yaşıyor olabilirsiniz.

Glütensiz beslenme için hayatınızdan un ve unlu mamulleri tamamen çıkarmanıza gerek yok. Bu noktada aldığınız ürünlerin içeriğinde glütensiz unlar kullanıldığından emin olarak ekmek ve diğer unlu mamulleri yemeye devam edebilirsiniz.
Başlıca glüten içeren gıda ürünleri, ekmek, makarna, bulgur, bisküvi ve krakerler, bazı sirkeler, soslar şeklinde sıralayabiliriz. Şimdilerde glütensiz yaşam konusu bilinirlik kazandığından bazı marketlerde ya da internet sitelerinden glütensiz ürünler temin etmek mümkün.

Doğal AVM de sağlıklı yaşam amacını benimsediğinden Un ve Unlu Mamüller reyonunda glütensiz ürünlere hızlıca ulaşmanızı sağlıyor.